חוגי שחייה

הפעלות ואטרקציות

 

שעות הפעילות

המלצות טיפול

על יתושים ושמן הציטרונלה

שמן הציטרונלה הוא שמן אתרי המופק מזן של אקליפטוס לימוני, והוא בעל ריחות הדריים אשר דוחים את היתושים ובמקביל מבשמים באופן נעים את הבית והגן.

המלצות לטיפול בסחלבים

סחלבים הם פרחים אקזוטיים שמאוד מוערכים בגלל יופיים העיצובי ועדינותם שהפכו אותם לפרחים מבוקשים בגינון הביתי. בשנים האחרונות...

המלצות לטיפול בהדרים

רבים מגדלים עצי הדר בגינה או במיכלי גידול. טיפול נכון בעצי ההדר יתרום לתנובה ואיכות הפירות ויאפשר לנו להנות משלל היתרונות שמספקים ההדרים.

פלאש להדברת כנימות

הכנימות הן משפחת-על של חרקים קטנטנים אשר משתייכים לסדרת הפשפשאים ונחשבות למזיק עיקש שפוגע במגוון רחב של צמחים בגינה הביתית. לכן פיתחנו את הפלאש להדברת כנימות שמסוגל להילחם.

המלצות טיפול בצמחים אוהבי חומציות

איך מטפלים בצמחים הדורשים סביבה חומצית? צמחים פופולריים אשר דורשים קרקע חומצית כדי לגדול הם גרדניה, קמליה, הורטנסיה, רדניה יסמינית, איקסורה, אזליאה ורודודנדרון.

המלצות טיפול במשפחת הארואידים

משפחת הארואידים מושכת מגדלי צמחי בית רבים בשל תופעות ייחודיות כמו פרחי ענק, עלים רחבים ומנגנוני רבייה ייחודיים. משפחת הארואידים כוללת מיני צמחים פופולריים כגון מונסטרה, פוטוס, סינגוניום, אגלונמה, אלוקסיה, פילודנדרון, דיפנבכיה ועוד.

כדורי ליקה ושימושם במערכות הידרופוניות

מצע כדורי הליקה מומלץ במיוחד לשימוש בתערובות הידרופוניות בגלל שהוא מאפשר ניקוז ואוורור של חומרי ההזנה הדרושים לצמח. בנוסף, מאפשר מצע הליקה סביבה מיטבית להתפתחות של בקטריות מועילות לצימוח מהיר ותקין של הצמח.

דורגן

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

לפרטים נוספים ונקודות מכירה באזורך

התקשרו או שלחו לנו הודעה ואחד מאיתנו יחזור אליכם !

כתובת

ת.ד 4212, נס ציונה 7414003

 

טל/פקס

08-9366886

אימייל

DorganGarden@Gmail.com

שלח

*שדה חובה

Thank you

the message was sent successfully

*שדה חובה

*שדה חובה​

שדה חובה*

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.