על יתושים ושמן ציטרונלה

הכר את האויב

היתושים מוכרים לנו היטב כמטרד נפוץ ולעיתים גם מסוכן בסביבת הבית והגינה. יתושים הם חרקים מעופפים המשתייכים לתת סדרה במשפחת הזבובאים. בעוד הנקבות ניזונות מדם של בע"ח חולייתנים ובכך משיגות את החלבון הדרוש להן ליצירת הביצים, הזכרים ניזונים בעיקר מצוף פרחים. הטלת הביצים ותהליך ההתבגרות של הזחלים נעשית במקור מים עומדים כמו שלוליות, ביצות, בריכות ועוד. בשל היכולת של היתושים להעביר מחלות, הוא נחשב לבע"ח שגורם למוות של הכי הרבה בני אדם בשנה, כ-3 מיליון. בישראל חיים כ-45 מינים של יתושים כולכיתיים, המסוגלים לזהות ריחות וחום גוף באופן מפותח במיוחד.

 

ההגנה הכי טובה היא... 

בראש ובראשונה חשוב לייבש כל מקור מים עומדים אשר עלולים להוות סביבה להטלת ביצים. לצד מכשירים שמטרתם לקטול את היתושים, פיתח האדם שיטות שונות למניעת הגעתם של היתושים ולמניעת עקיצות באמצעות מיסוך הריחות האנושיים ותוצרי הנשימה המופרשים מאיתנו על ידי חומרים נדיפים המפיצים ריח.

 

שמן הציטרונלה

 אחד החומרים הנפוצים ביותר המשמשים למניעת הגעת יתושים ולמיסוך הריחות האנושיים ותוצרי הנשימה הוא שמן הציטרונלה. שמן הציטרונלה הוא שמן אתרי המופק מזן של אקליפטוס לימוני, והוא בעל ריח הדרי אשר ממסך את האדם מפני היתושים ובמקביל מבשם באופן נעים את הבית והגן.
חברתנו משווקת את סל מוצרי הציטרונלה הרחב והמקיף ביותר בישראל: שמן ללפידים, נרות, מבשם, ג'ל לבישום חללים וגרגרי לפיזור בגינה.

 

   

 

דורגן

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

לפרטים נוספים ונקודות מכירה באזורך

התקשרו או שלחו לנו הודעה ואחד מאיתנו יחזור אליכם !

כתובת

ת.ד 4212, נס ציונה 7414003

 

טל/פקס

08-9366886

אימייל

DorganGarden@Gmail.com

שלח

*שדה חובה

Thank you

the message was sent successfully

*שדה חובה

*שדה חובה​

שדה חובה*

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.